Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1

ul. Dukelská, Klatovy 

Popis nemovitosti

Nabízím Vám nově zrekonstruovaný byt 2+1 v Dukelské ulici, Klatovy. Byt se nachází ve čtvrtém patře bytového domu.  Byt si prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2021, tudíž může nabídnout nové omítky, plastová okna a celkově zrekonstruovanou koupelnu s rohovou vanou. V bytě se také nachází útulný obývací pokoj a prostor vymezený pro vytvoření kuchyně podle vašich představ. Vytápění bytu je dálkové, ohřev teplé vody je zajištěn boilerem. K bytové jednotce náleží sklepní kóje. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, za vypíchnutí stojí obchod 3 min nemocnice 5 min. Dále je v dochozí vzdálenosti i samotné centrum města Klatovy. PENB – E. Parkování je možné za bytovým domem. Pokud Vás tento byt zaujal, neváhejte se ozvat. Majitel si vyhrazuje právo prodat byt nejvyšší nabídce.

Videoprohlídka

Cena

2 998 000,-

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

 

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF