Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1

ul. U Retexu, Klatovy 

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi byt 3+1 situovaný v klidné lokalitě ulice  U Retexu, Klatovy. Byt se nachází v 1NP a disponuje vstupní chodbou s vestavěnými skříněmi, zajišťujícími dostatek úložného prostoru, z chodby máme přístup do ostatních pokojů. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, linkou a dřezem, najdeme zde i malou spíž pro úschovu potravin. V bytě se dále nachází prostorný obývací pokoj a další dva obytné pokoje, útulná koupelna a oddělená toaleta. Velkým plusem bytu je možnost napojení se na komínové těleso krbovými kamny (lokální topení), dále uzavřený dvorek s dětským hřištěm vhodný pro relaxaci a dostupnost veškeré občanské vybavenosti v dochozí vzdálenosti. K bytu náleží dvě sklepní kóje, vytápění bytu je zajištuje samostatný kotel a teplou vodu ohřívá plynový boiler. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Cena

Prodáno

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

 

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF