Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty se zahradou

Klatovy U Červeného Mlýna

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízím k prodeji útulnou chatu v chatové oblasti na okraji Klatov v ulici U Červeného mlýna, chata je o výměře 29 m2 a spodní patro chaty disponuje kuchyňským koutem, jídelním stolem a válendou. Podkroví chaty je přizpůsobeno k přespání.
Do chaty je zavedená elektřina, užitková voda je vyřešena studnou. Zahrada disponuje pergolou, která je ideální pro grilování za teplých letních večerů, nachází se zde i připravené místo pro budoucí bazén a několik ovocných stromů. Pozemek má výměru 917 m2 po obvodu je vzrostlý udržovaný živý plot. K nemovitosti vede zpevněná cesta. Na této cestě je podíl, který je také předmětem prodeje pro zajištění vjezdu a vstupu k chatě. PENB-G. Chata je vhodná pro pohodová posezení s přáteli nebo pro víkendový útěk z městského provozu. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. Prodejce si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena

2 550 000,-Kč

Včetně provize RK

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF