Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Vstíš

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme představit nemovitost v obci Vstiš. Jedná se o chatičku v klidné oblasti obce, připravenou k přizpůsobení dle přání klienta. Nemovitost prošla rekonstrukcí přízemí a výměnou oken za plastová dvojskla poskytující tepelnou odolnost. Přízemí tvoří chodba, komora, obývací pokoj, kuchyň, pokoj, koupelna a samostatné WC. Tyto místnosti jsou omítnuty a vymalovány bílou barvou, podlaha je betonová pokrytá plovoucí podlahou. Kuchyň je vybavena skříňkami, avšak volba kuchyňské desky zůstane na Vás. V koupelně se nachází sprchový kout a toaletka se zrcadlem. Koupelna a WC je obložena keramickým obkladem. V obývacím pokoji je možné připojit na vývod komínu krbová kamna. V podkroví, kam vedou dřevěné schody se nachází velký prostor o rozměru 30 m2 s výklenkem, kde je možno situovat šatnu. Podlaha je dřevěná, tak jako obložení celého pokoje. Z podkroví je nožné vyjít na balkón, z kterého je výhled do širokého okolí. Zahrada kolem nemovitosti nabízí modularitu dle Vašich požadavků pro umístění venkovního sezení, skleníku, záhonu, aj. Chatička je podsklepena, ve sklepním prostoru je možné vytvořit vinný sklípek či posezení nebo sklad sezónních nástrojů. Chodba je taktéž podsklepena s výrazně nižším prostorem pro uložení dřeva. Na hranicích pozemku je možnost napojení na obecní vodovod. Tato nemovitost se nachází v dojezdové vzdálenosti 15 minut od Plzně, 5 minut od Dobřan. V obci se nachází občanská vybavenost. Další důležitá občanská vybavenost se nachází v blízkých Dobřanech či v Plzni. V blízkosti se nachází hřiště či rybník pro rybolov. PENG - G.Prodávající si vyhrazuje právo prodání nemovitosti nejvyšší nabídce.

Videoprohlídka

Cena

3 250 000,- Kč

Nemovitost bude prodána nejvyšší nabídce.

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF