Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty Struhadlo

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím prodej chaty v rekreační oblasti obce Struhadlo nedaleko Klatov, která vám nabídne nejenom klid a přírodu hned za chatou, ale i okouzlující výhled do kraje na Šumavu. Chata je umístěna na jižní svahu. Patrová stavba je zděná na kamenné podezdívce, v suterénu se nachází nejenom sezení ale i sauna
a technické místnosti. V prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyň, jídelna spojená s obývacím pokojem, kde jsou umístěna krbová kamna s výměníkem. Na podlaží se taktéž nachází WC a koupelna. V druhém podlaží najdeme dva samostatné pokoje, jeden na jih s balkonem a výhledem na Šumavu. Druhý je orientovaný na sever s výhledem do lesa. Zahrada o výměře 353 m2 je řešena terasovitě na které se nachází nejenom okrasné ale i užitkové rostliny, stromy včetně udržovaného živého plotu kolem pozemku.

Parkování je možné před garáží nebo vedle na obecním pozemku.
Voda z vlastní studny je zavedená až do chaty kde je rozvod Darlingem, odpad je řešen jímkou.
Chata je vhodná jak pro víkendovou rekreaci tak pro celoroční bydlení.

Videoprohlídka

Cena

Prodáno

 

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF