Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu Františkov

Venkovská usedlost s velkou zahradou

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji usedlost v obci Františkov, nacházející se dva kilometry od Blížejova. Na společném pozemku jsou postaveny dva rodinné domy. První z nich byl postaven již v minulém století, dům je v původním stavu 1+1. Druhý dům je o poznání mladší, byl postaven v 70. letech v dispozici 3+1. V přízemí domu se nachází pokoj, kotelna, toaleta a koupelna. O vytápění domu se stará kotel na tuhá paliva, ale i kotel plynový. V horním patře jsou další dva pokoje, toaleta, kuchyň a jídelna. Dům je částečně podsklepen. Na zbytku pozemku najdete hospodářská stavení, dílnu, stodolu a garáž. Za zastavenou částí pozemku se rozprostírá prostorná, rovinatá zahrada o výměře 4.816 m2. Zahradě dominují ovocné stromy, okrasné keře a hojný zástup jehličnanů. Nemovitost je napojena na elektřinu, plyn, obecní vodu i kanalizaci. K dispozici je na pozemku i studna.
Nejbližší občanská vybavenost se nachází v obci Blížejov. Pozemek je vhodný právě pro Vás, pokud toužíte po seberealizaci a nebo Vás láká soužití ve vesnickém stylu. Klid a pohoda je zde garantována. Je to přesně to co hledáte?
Neváhejte se ozvat a domluvit si prohlídku.

Videoprohlídka

Cena

REZERVOVÁNO

 

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF