Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bývalého lomu Pocinovice

 

 krásné místo s nepopsatelným nábojem

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klienta, Vám nabízím bývalý kamenný lom nedaleko Horšovského Týna o celkové výměře 7,75 ha. Lom se nachází u silnice 193 z Horšovského Týna do Kladrub a svému novému majiteli nabízí několik hektarů nedotčené přírody, zalesněné náletovými dřevinami spolu se třemi jezírky. Z nichž jedno je domovem Čolka Velkého. V prostoru lomu se nachází také zbořeniště s garáží, nedaleko je i trafostanice. Co se týče budoucí využitelnosti lomu, všechny potřebné podklady z odboru životního prostředí a odboru výstavby a územního plánování z městského úřadu v Horšovském Týně jsou k dispozici u realitního makléře. V případě zájmu o tuhle naprosto unikátní lokalitu mě neváhejte kontaktovat.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena

3 700 000,- Kč

-včetně provize a právního servisu

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF