Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku

1755 m2

Malá Víska - Vrhaveč

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení prodávajícího Vám představuji stavební pozemek nedaleko Klatov. Parcela se nachází v obci Malá Víska, pouhých 5 km od města Klatovy s výbornou dopravní dostupností autobusu a vlaku. Výměra parcely č. 212/2 činí 1755 m2, jedná se o mírně svažitý pozemek u silnice I/27 v nové zástavbě rodinných domů. Na hranici pozemku je umístěna elektrická přípojka, obecní vodovod, … . V obci se nachází občanská vybavenost (MŠ, ZŠ – první stupeň, potraviny, restaurace, cyklotrasa, …) v nedalekém městě Klatovy je veškerá občanská vybavenost.

Součástí prodeje je i projektová dokumentace k chystané výstavbě rodinného domu typu bungalov o dispozici 4+kk o užitné ploše  134 m2

V případě více zájemců bude nemovitost prodána formou aukce nejvyšší nabídce.

Cena

3 246 750,- Kč

Včetně provize RK a právního servisu

 

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF