Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej zemědělského objektu Hradiště

v obci Hradiště

Domažlice

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení prodávajícího Vám představuji zemědělskou usedlost v obci Hradiště, která se nachází 11 km od Domažlic nebo 25 km od Klatov. Předmětem prodeje je ucelený a oplocený soubor nemovitostí. Nemovitost se nachází v blízkosti návsi a autobusové zastávky. Z asfaltové komunikace se do objektu vjíždí velkými dřevěnými vraty s klenbou. Posléze se rozprostírá dvůr o výměře 1300 m2 na kterém jsou po obvodu rozprostřeny stavby (z leva) rodinný dům č.p. 26, jedná se o roubenku, která slouží jako sklad a dílna; dále navazuje chlév, kde byli býci (tato budova má sedlovou střechu v dobrém stavu odpovídající stáří objektu s pálenou taškou; dále je přistavena garáž  se seníkem. Dvůr a zahradu odděluje stodola, která je přes celou šíři pozemku. Stodola má sedlovou střechu z 1/2 nová, neopravená polovina odpovídá stáří objektu není však vidět žádné zjevné poškození krytiny a zatékání do objektu. Stodolu v polovině rozděluje zděná garáž na osobní automobil. Levá půlka stodoly slouží pro uskladnění obilí a slámy, pravá strana na zemědělskou techniku. Na stodolu navazuje s pokračuje při pravé straně pozemku přístřešek o délce 21 m pro další zemědělskou techniku. Uprostřed dvoje je vybudována jímka pro odpadní kapaliny z chléva. V pravo u vjezdových vrat se nachází rodinný dům, který je z 1/2 podsklepen a je vytápěn kotlem na tuhá paliva. V přízemí se nachází vstupní veranda na kterou navazuje prostorná hala z které je přístup jak do pokojů, tak do horního patra, kde se nachází pokoj a půda, kde je možnost vybudovat další dva pokoje. V přízemí se z vstupní haly dostaneme do ložnice která je orientována na východ, dále na východ je orientován obývací pokoj, který je přístupný z kuchyně kde jsou funkční kachlová kamna a kuchyňská linka s dřezem. Na severo západ je orientován dětský pokoj, spižírna, koupelna jak se sprchovým koutem tak vanou a samostatné WC. Před domem je předzahrádka s květenou. Za stodolou, která je průjezdná v levé části se nachází rozlehlá zahrada (travní plocha) o výměře 3538 m2. Pro lepší orientaci v této zemědělské usedlosti zhlédněte video prohlídku a přiložené fotografie. Pokud by se Vám tato nemovitost líbila nebo se potřebujete zeptat na doplňující informace volejte nebo pište. Rád Vás touto nemovitostí provedu.

Videoprohlídka

Cena

4 960 000,- Kč

Včetně provize RK a právního servisu

 

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF