Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1, ul. Janovická v Klatovech

nadstandartně vybavený 

3+1, blízko přírody

 

Popis nemovitosti

Velmi dobře situovaný prostorný byt nacházející se na okraji města Klatovy nabízí útěk do nedaleké přírody. Jedná se o byt 3+1 v ulici Janovická v nadstandartním provedení s prostorným kuchyňským koutem. Kuchyň je vybavena indukční varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou na nádobí a vestavěnou mikrovlnou troubou. Ostrov oddělující kuchyň a jídelnu lze využít jako bar. Navazující obývací pokoj je situován na jih, podlaha je z parket a východní stěna je obložena cihlovým obkladem. Z chodby je přístup na samostatné WC a do koupelny ve které se nachází vana se skleněnou zástěnou s možností sprchování. Dále je možné po dřevěných schodech vystoupat do podkroví, kde se nachází dětský pokoj s vestavěnými skříněmi a dvojlůžkem, naproti se nachází ložnice též s vestavěnými skříněmi. V podkroví je možnost vybudovat další koupelnu. K bytu náleží samostatný sklep o výměře 25 m2, sušárna v podkroví a dále k bytu náleží část společné zahrady u domu.

Výborná dostupnost školy, školky, obchodního střediska, MHD a autobusu, dále pak přírody po panelce směrem na Luby nebo po nové cyklostezce směr Beňovy, Pískovna.

Nájemné 16 800,-Kč/ měsíc, zálohy na energie: elektřina převod + voda 300,-Kč/osoba/měsíc.. Kauce je stanovena na dva měsíční nájmy, provize makléři jeden měsíční nájem + DPH.

Videoprohlídka

Cena

15 800,- Kč

+ zálohy a provize makléři

 

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF