Po roce kontaktů s různými makléři konečně slušný a seriózní makléř, který má lidský a profesionální přístup.Z vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit
Po zkušenostech od různých makléřů, kdy prodeje bytů probíhaly skoro vždy prostřednictvím aukcí a uměle se navyšovala cena, konečně někdo slušný a zároveň normální. Perfektní spolupráce a komunikace s makléřem, vše dopadlo dle jasně stanovených podmínek předem. Veškerá administrace prodeje bytu proběhla kvalitně a bez zádrhelů a zdržení. Při prodeji i dalších setkáních vždy příjemná atmosféra. Mohu vřele doporučit
S makléřem jsem byla spokojená, domluvu, kterou jsme si řekli, byla vždy dodržena. Má lidské pochopení a dobrý přístup ke klientům.
Perfektní spolupráce, profesionální přístup
Velmi milé a vstřícné jednání, vždy platilo to, na čem jsme se domluvili. Dobře a odborně připravené smlouvy i veškerá potřebná dokumentace. Vřele pana makléře doporučuji.
Perfektní péče od začátku do konce koupě. Ochota při uvedení bytu do požadovaného stavu ve smyslu vyklizení harampádí - velmi oceňuji. I po skončení koupě pan Toman ochotně komunikuje. Spokojenost.
Profesionální přístup a vstřícnost při prodeji nemovitosti. Děkuji a doporučuji.
Pan Toman je člověk na svém místě. Vše ohledně prodeje nemovitosti zařídil o všem nás informoval. Velice dobrá spolupráce. Spokojenost po všech stránkách. Moc děkuji a doporučuji.
Pan Toman je velice milý a vstřícný člověk. Je odborníkem na svém místě. Během prodeje nemovitosti zařídil vše potřebné, kdykoli ochotně zodpověděl jakékoli dotazy, vše proběhlo hladce. Určitě doporučuji.
Pan Toman je velice milý, příjemný a velmi spolehlivý. Za nás naprostá spokojenost. Děkujeme
S makléřem panem Tomanem jsme byli nad míru spokojeni, provázel nás nákupem pozemku až k jeho předání. Ochotně zodpověděl všechny naše otázky, postaral se o vše potřebné, o kompletní servis s administrativou až po předávací protokol, takže vše proběhlo hladce a rychle. Panu Tomanovi upřímně děkujeme za profesionální a zároveň vlídný lidský přístup a jeho realitní kancelář vřele doporučujeme dalším zájemcům.
Ochota pomoci s vyřizováním úředních věcí, komunikativnost, přizpůsobení se potřebám klienta.
Výborný, lidský profesionál.
Ochotné jednání, slušnost.
Přátelské jednání, snaha o řešení a znalost podmínek.
I s ohledem na složitosti insolvenčního řízení, v jehož průběhu jsme prodávali nemovitosti z majetkové podstaty dlužníka, byl pan Toman vstřícný a pomohl veškerá specifika vyřešit.
"Pan Toman vše srozumitelně vysvětlil, plně se nám věnoval a jeho služeb jsme využili při prodeji bytu již podruhé."
Pana Tomana vřele doporučuji, vždy nám prodal nemovitost velice brzy.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů