Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Nehodiv

Prodej nemovitosti se zahradou

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti si Vám dovoluji představit prodej rodinného domu se stodolou a prostornou zahradou v obci Nehodiv. V této obci se nachází nemovitost, které může sloužit jako Vaše trvalé místo k bydlení nebo jako víkendová záležitost a oáza klidu. Na prostorné zahradě 1290 m2 se nachází ovocné stromy, záhony a skleník. Velkou výhodou nemovitosti je dostatek úložných prostor jak ve stodole, tak v přilehlé kůlně. Dům je o dispozici 3+1 a obytné ploše 165 m2. V přízemí domu se nachází předsíň a chodba, kde je možnost topit v smaltovaných kamnech. Dále se zde nachází pokoj, kuchyň s litinovým sporákem s výměníkem pro ohřev vody do podlahového topení a radiátorů umístěných v nemovitosti. Dále je kuchyň vybavena kuchyňskou linkou. V neposlední řadě je zde zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, kde je umístěna i pračka. Za koupelnou se nachází spíž. Z chodby je možnost vstup do komory a sklepa, kde je přívod obecního vodovodu. V podkroví se nachází dva samostatné pokoje, na podlaze je koberec, pod kterým se nachází betonová podlaha. Podkroví je pobito palubkami. Nemovitost je opatřena v přízemí plastovými okny v patře jsou okna dřevěná. Střecha je pokryta pálenou taškou. Vlastník nemovitosti si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Videoprohlídka

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF