Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Svrčovec 748/3

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení prodávajícího Vám představuji stavební pozemek nedaleko Klatov v obci Svrčovec – Malá strana. Tento pozemek p.č. 748/3 o výměře 882 m2 je určen k výstavbě rodinného domu a nemálo místa zbyde i na zahradu. Pozemek se nachází v klidné části obce s příjezdem po obecní komunikaci. Na hranici pozemku je přivedena elektrická energie a voda. Z důvodu svažitého pole nad nemovitostí je doporučeno při uvažované stavbě rodinného domu vybudovat plot s podezdívkou. Veškerá občanská vybavenost se nachází v 5 km vzdálených Klatovech. Přes obec Svrčovec je vedena pravidelná autobusová linka do Klatov. Pozemek je mírně svažitý. Blízký lom za vegetační zábranou hustého lesního porostu jen minimálně ruší idylku bydlení na vesnici. V obci se nachází hospoda a prochází zde cyklotrasa Klatovy – Švihov ideální na kolečkové brusle či kolo. Pozemek se nenachází v záplavovém území řeky Úhlavy. Vlastník nemovitosti si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena

1500,-Kč/m2

Nemovitost bude prodána nejvyšší nabídce

Aukce

Při zájmu více klientů bude uspořádána online aukce nemovitosti. Potencionální zájemci budou vyzváni v určitý den a hodinu k zúčastnění se aukce, kde cena nemovitosti bude stanovena nejvyšším příhozem. Trvání aukce je omezeno na 30 min, pokud přijde příhoz v poslední minutě čas aukce se prodlužuje o 5 min. Pro více informací o aukci se dotazujte při prohlídce nemovitosti či v zaslaných materiálech k aukci nemovitosti.

Miloš Toman

Klientům mohu nabídnout záruku jistoty a kvality poskytovaných služeb, přátelské a spolehlivé jednání či kompletní servis od prvního do posledního vzájemného setkání, např. stanovení reálné prodejní ceny, prohlídky nemovitosti, převod nemovitosti na nového majitele, daňové povinnosti atd.


Miloš Toman

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF